OEM: 230771, 24011003201, 424310F010, 92164803, QP70917180
Teslim süresi: 24 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Minimum sipariş 2 adettir
Ürün Özellikleri
Teknik bilgi numarası: 54648PRO
Delik çemberi-Ø: 114,3 mm
İlave parça 2: Tekerlek bijon saplaması yok
Delik şekli/Delik sayısı: 05/08
Merkezleme çapı: 62 mm
İlave parça 2: Poyra yok
Dış çap: 290 mm
Üst yüzey tipi: Kaplamalı
Yükseklik: 56,7 mm
Asgari kalınlık: 8,5 mm
Fren diski kalınlığı: 10 mm