OEM: 38860, 11246, F17049, 53067702, A6393201089, 11027278, 3072888, 971111, 588879, 261004
GTIN/EAN: 8699903084006
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Mafsal -Ø tekerlek tarafı: 98,00 mm
Deliklerin sayısı: 6
Dış dişli teker tarafı: 38
Mafsal-Ø şanzıman tarafı: 108,0 mm
ABS halkası Ø: 104,00 mm
Conta çapı: 60,00 mm
İlave parça 2: Cıvata ile
Uzunluk: 536 mm
Değişim parçası
Delik çemberi-Ø: 94,00 mm
Delik-Ø: 10,20 mm
Dişli ölçüsü: M16x1,5F
Uzunluk 2: 32,0 mm