OEM: A1643330314
GTIN/EAN: 8719822115985
Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Dış çap: 53,0 mm
Montaj yeri: Ön aksın her iki tarafından
Dış çap: 33,0 mm
İç çap: 16,0 mm
Montaj yeri: Altta
Ağırlık: 0,267 kg
Kalınlık: 82,0 mm