OEM: 6X0145832E, 500516, FTH1416, 9840, YSTIH0180H, 700045, 3336145, 2400075, W9182, T409840
GTIN/EAN: 4013872959099
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Fren kampanası topl. yüksekl.: 58,5 mm
Dış fren kampanası çapı: 270,0 mm
Delik çemberi-Ø: 100,0 mm
Yuva Ø: 62,0 mm
Fren kampanası iç yüksekl.: 46,4 mm
Delik sayısı: 4
Az. fren kamp. tornal. ölçüsü: 229,5 mm
İç fren kampanası çapı: 229 mm
MAPP kodu mevcut
Delik-Ø: 14,5 mm