OEM: 321827550D
Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Uzunluk: 550 mm
İtme kuvveti: 400 N
Strok: 225 mm
Gövde çapı: 18 mm
Ø: 8 mm