Teslim süresi: 24 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Tam boy: 1070 mm
Montaj yeri: Ön aksın her iki tarafından
Kutup sayısı 2
Soket gövde şekli: Yuvarlak
Kablo uzunluğu: 1000 mm
Montaj derinliği: 19 mm