GTIN/EAN: 4006633347686
Teslim süresi: 24 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Merkezleme çapı: 67 mm
Delik sayısı: 5
Delik çemberi-Ø: 112 mm
İç çap: 145 mm
Delik-Ø: 15,3 mm
Asgari kalınlık: 19,4 mm
Yükseklik: 45 mm
Fren diski kalınlığı: 22 mm
Fren diski türü: Havalandırmalı
Üst yüzey tipi: Kaplamalı
Dış çap: 276 mm
Orijinal Parça Üreticisi Bilgileri (OEMs)
Alternatif Ürünler
AP: 24851E, 24851V