OEM: 545011C000
GTIN/EAN: 4060426309206
Teslim süresi: 24 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Bugi kolu tipi: Enine bugi kolu
Genişlik: 370 mm
Yükseklik: 90 mm
Dişli ölçüsü 1: M12x1.25
Uzunluk: 450 mm