Üretici Numarası: 6Q0121206F
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Kutup sayısı 3
Fan kan. say.: 8
Nominal güç: 102 W
İlave parça: Entegre regülatöre sahip değil
Ø: 386 mm
İlave parça 2: Radyatör fanı çerçevesi yok (Davlumbaz)
Gerilim: 12 V