Üretici Numarası: 8FK351110-771
Kullanıldığı Araçlar: BMW 3 SERİSİ, X3 , Z4
OEM: BWK321, 19022A, 9145352, V20152006, 9175669, 6908660, 550295, AC37557, K19022, 82D0155473CA
Ücretsiz kargo
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Açıklama: BEHR MAHLE 8FK351110-771 Klima Kompresoru Bmw E46 E83 E85, OEM: BWK321, 19022A, 9145352, V20152006, 9175669, 6908660, 550295, AC37557, K19022, 82D0155473CA. BMW 3 SERİSİ, X3 , Z4 modellerine uygundur.Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
Ürün Özellikleri
Gerilim: 12 V
Kaburga sayısı: 6
Kayış kasnağı-Ø: 110 mm