Ateşleme Bujisi F-01-02-07-10-15-16 N-63
Üretici/Marka: BERU
Üretici Numarası: Z364
OEM: 12120040581, 37581, 12120036759, 12120037051, 12120037580, 12120037581
GTIN/EAN: 4044197957187
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Teknik bilgi numarası: 12 ZR-5 TPP2
SW: 14 mm Bi-Hex
Torku: 15 Nm
Kontak: Platin merkezi elektrot
E.A.: 0,8 mm
Kontak: 1 topraklama elektrodu
Tam boy: 27,5 mm
Sıkma torku ...'ya kadar: 25 Nm