OEM: SDB500120
GTIN/EAN: 5050063036954
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: YAKINDA STOKLARDA !
Ürün Özellikleri
Dış çap: 317 mm
Kalınlık: 62 mm
Asgari kalınlık: 27 mm
Montaj yeri: Ön aks
Ağırlık: 10,07 kg
Fren diski türü: İçten havalandırmalı
Jant: 5 Delik
Üst yüzey tipi: Kaplamalı
Merkezleme çapı: 79 mm
Tespit borularının sayısı: 1
Delik çemberi-Ø: 120 mm
Fren diski kalınlığı: 30 mm
Orijinal Parça Üreticisi Bilgileri (OEMs)
LAND ROVER: SDB000601, SDB000604, SDB000603, SDB000602, SDB500120, SBD000604, 92134505
Alternatif Ürünler
AP: 24983, 24983V, 24986, 24986V