OEM: 4F0133843A
GTIN/EAN: 5050063234657
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Filtre tipi: Filtre elemanı
OE-No. için: 4F0 133 843 A
İç çap: 77 mm
Yükseklik: 168 mm
Ağırlık: 0,123 kg
Dış çap: 151 mm