OEM: LZFR5C11, SPLZFR5C11
GTIN/EAN: 4047026107258
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: YAKINDA STOKLARDA !
Ürün Özellikleri
E.A.: 1,1 mm
Telsiz konumu: 5 mm
Dişli ölçüsü: M 14 x 1.25 mm
Dişli uzunluğu: 26,5 mm
SW: 16
Sıkma torku: 28 Nm