OEM: 8E0615301AE
GTIN/EAN: 4047024227019
Ücretsiz kargo
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: YAKINDA STOKLARDA !
Ürün Özellikleri
Fren diski türü: Havalandırmalı
Delik çemberi-Ø: 112 mm
Fren diski türü: Delikli
Üst yüzey tipi: Kaplamalı
Merkezleme çapı: 68 mm
Asgari kalınlık: 28 mm
Yükseklik: 46,4 mm
Fren diski kalınlığı: 30 mm
Dış çap: 320 mm
Delik-Ø ..'ye kadar: 15,3 mm
Delik sayısı: 9
İşleme: Yüksek karbonlu
Orijinal Parça Üreticisi Bilgileri (OEMs)
Alternatif Ürünler
AP: 25219, 25219V