Fren Dsk Audı Tt Ön 8j0615301g
Üretici/Marka: Bosch
Üretici Numarası: 0986479464
Kullanıldığı Araçlar: AUDI TT
OEM: 8J0615301, 8J0615301G, 1K0615301AD
GTIN/EAN: 4047024393653
Teslim süresi: 24 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
DDF1847 (ADET FIYAT)
Ürün Özellikleri
Dış çap: 340 mm
Delik-Ø ..'ye kadar: 15,3 mm
İşleme: Yüksek karbonlu
Asgari kalınlık: 28 mm
Fren diski türü: Havalandırmalı
Fren diski kalınlığı: 30 mm
Merkezleme çapı: 65 mm
ECE-normunu karşılamaktadır: ECE-R90
Delik sayısı: 5
Üst yüzey tipi: Kaplamalı
Delik çemberi-Ø: 112 mm
Yükseklik: 49,6 mm
Orijinal Parça Üreticisi Bilgileri (OEMs)
AUDI: 8J0615301, 8J0615301G, 1K0615301AD, 8S0615301D, 8S0615301, 8J0615310G
VW: 8J0615301, 8J0615301G, 1K0615301AD, 8S0615301D, 8S0615301, 8J0615310G
Alternatif Ürünler
AP: 25147V, 25459V, 25499V, 25499X