OEM: B45G, 33, 251A
GTIN/EAN: 4047026140910
Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Minimum sipariş 2 adettir
Ürün Özellikleri
Delik sayısı: 5
Üst yüzey tipi: Kaplamalı
İşleme: Yüksek karbonlu
Delik çemberi-Ø: 114,3 mm
Merkezleme çapı: 68 mm
Asgari kalınlık: 23 mm
ECE-normunu karşılamaktadır: ECE-R90
Fren diski kalınlığı: 25 mm
Delik-Ø ..'ye kadar: 13,3 mm
Dış çap: 295 mm
Fren diski türü: Havalandırmalı
Yükseklik: 51,5 mm
Orijinal Parça Üreticisi Bilgileri (OEMs)
MAZDA: B45G33251A, BJT233251A, BKC533251, B45A33251A, 92267603
Alternatif Ürünler
AP: 25475V, 25747V