OEM: 2E0698151C, A0044208220
GTIN/EAN: 4047024257375
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Kalınlık: 20,8 mm
Genişlik: 169,1 mm
İkaz kontağı: Aşınma ikaz kontağı yok
İlave parça: Aksesuar ile
Yükseklik: 73,5 mm