GTIN/EAN: 8020584030301
Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Minimum sipariş 2 adettir
Ürün Özellikleri
Üst yüzey tipi: Kaplamalı
İşleme: Yüksek karbonlu
Sıkma torku: 150 Nm
Fren diski kalınlığı: 24 mm
Merkezleme çapı: 67 mm
Dış çap: 320 mm
İlave parça 2: Cıvatalar ile
Yükseklik: 59 mm
Fren diski türü: İçten havalandırmalı
Delik sayısı: 5
Asgari kalınlık: 21,4 mm