Üretici Numarası: OE154/T10
OEM: 59624A, 59624C, 59624F, 59624W, 59626V, 596271, 5962C5, 5962H8, 5962IL, 5962J1
GTIN/EAN: 5010874513952
Teslim süresi: 24 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Minimum sipariş 10 adettir
Açıklama: Champion OE154/T10 Bujı, OEM: 59624A, 59624C, 59624F, 59624W, 59626V, 596271, 5962C5, 5962H8, 5962IL, 5962J1. FIAT FREEMONT - HONDA LEGEND IV - JEEP COMMANDER , COMPASS , GRAND CHEROKEE II, GRAND CHEROKEE III, PATRIOT - LANCIA FLAVIA modellerine uygundur.Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
Ürün Özellikleri
Telsiz konumu: 5 mm
Bağlantı teknolojisi: SAE
Direnç ...'ye kadar: 10 kOhm
E.A.: 1 mm