Üretici Numarası: ANS1032-12B1
Kullanıldığı Araçlar: OPEL ANTARA A, INSIGNIA A
OEM: 55495341, 55487270, 55500320, 70680401, 55589458, 57098, 7557098, 899207, 411810091, 5WK96768
Ücretsiz kargo
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Uzunluk 1: 600 mm
Kutup sayısı 6
Renk: Gri
Nominal gerilim: 12 V
Kablo uzunluğu: 395 mm