Üretici Numarası: GN10808-12B1
Kullanıldığı Araçlar: KIA SHUMA , SHUMA I
OEM: K2A318100A, 0K2A3, 18100A
GTIN/EAN: 5012759995235
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Gerilim: 12 V
Soket modeli: Dişi
Kutup sayısı 2
Orijinal Parça Üreticisi Bilgileri (OEMs)
Alternatif Ürünler
BLUE PRİNT: ADG01440
BREMI: 20143, 20361
DELPHI: GN1080812B1
ERA: 880138, 880138A, 880214, 880214A