Üretici Numarası: DCN05007
Kullanıldığı Araçlar: BMW 7 SERİSİ
OEM: 64538378439, BW5214, 35588, 817406, 35207, 1223353X, 53628, 7402001, 8FC351038811, 1223353
Ücretsiz kargo
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
İlave parça 2: Kurutucu yok
Kalınlık: 21 mm
Petek ölçüleri: 500x424x21
Soğutma maddesi: R 134a
Ağırlık: 3424 gr
Yükseklik: 424 mm
Genişlik: 500 mm