Üretici Numarası: DCP12004
Kullanıldığı Araçlar: IVECO DAILY III
OEM: 500381465
GTIN/EAN: 8717613458143
Ücretsiz kargo
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Montaj türü: Vidalanmış
Kayış kasnağı-Ø: 120 mm
Doldurulmuş
Kaburga sayısı: 4
Kompresör tanımlaması: 10PA17C
Soğutma maddesi: R 134a
Olukların sayısı: 4
Yağ dolum miktarı: 210 ml
Uzunluk: 213 mm
Kompresör yağı: PAG 46
Kalite: OE
Gerilim: 12 V
Yükseklik: 128 mm