Üretici Numarası: DCP13001
Kullanıldığı Araçlar: LANCIA KAPPA
OEM: 7775422, 92030016, 4473002680, 32557G, 512070102, 71781736, 4472009150, 20D4980, 15012, 15052
Ücretsiz kargo
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Kayış kasnağı-Ø: 130 mm
Kaburga sayısı: 6
Emme Ø: 18,3 mm
Gerilim: 12 V
Kompresör tanımlaması: 6CA17A
Uzunluk: 260 mm
Ağırlık: 7550 gr
Soğutma maddesi: R 134a
Kalite: OE
Egzoz Ø: 15,5 mm