OEM: 596035, 88900727, A0011592101
GTIN/EAN: 8717613048849
Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Minimum sipariş 10 adettir
Ürün Özellikleri
SW: 12
Dişli ölçüsü: M12x1.25
Ağırlık: 43,2 gr
Tam boy: 114 mm
Gerilim: 11,5 V
Sıkma torku ...'ya kadar: 20 Nm
Torku: 20 Nm
Torku: 15 Nm