Üretici Numarası: DRM45007
OEM: DRM45007, MR993037, PL031759R, 28170, 58448, 140061N, ADC49826, MB890951, 33211005, 33211050
Ücretsiz kargo
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Ağırlık: 6564 gr
Net derinlik: 25 mm
Net genişlik: 695 mm
Malzeme: Alüminyum
Malzeme: Plastik
Net uzunluk: 500 mm