OEM: 68729, 23M42, 312694, 120091O, N156N101, 700962, 21410BC510, 8200138738, 350213129300, 68722
Ücretsiz kargo
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Ağırlık: 3990 gr
Net uzunluk: 510 mm
Net derinlik: 34 mm
Net genişlik: 366 mm