Üretici Numarası: KJ22CR-L8
OEM: 980795787G
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Kontak: 1 topraklama elektrodu
Ağırlık: 43 gr
Ülke versiyonu: Japonya
Sıkma torku: 22 Nm
SW: 16
Ø: 14 mm
Dişli uzunluğu: 19 mm