OEM: A2108301218
GTIN/EAN: 5050100147148
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Uzunluk: 273 mm
Genişlik: 218 mm
Yükseklik: 54 mm