OEM: 110654P40A
GTIN/EAN: 4057635017275
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Dişli ölçüsü: M10X1,25
Malzeme: Metal
Bağlantı teknolojisi: M4
SW: 12
Kızdırma bujisi: Çubuk kızdırma bujisi
Gerilim: 11 V
Koni eğimi: 120
Uzunluk: 86,9 mm
Sıkma torku: 18 Nm
Uzunluk 1: 21,5 mm