OEM: 9531062J10
GTIN/EAN: 5050100147148
Teslim süresi: 24 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Yükseklik: 328 mm
Kalınlık: 16 mm
Soğutma maddesi: R 134a
Egzoz Ø: 10 mm
Emme Ø: 16 mm
Genişlik: 506 mm