OEM: 17220PY2000, PHE100240EVA
GTIN/EAN: 5050100147148
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: YAKINDA STOKLARDA !
Ürün Özellikleri
Yükseklik: 39,5 mm
Uzunluk: 240 mm
Şekil: Dörtgen
Filtre tipi: Filtre elemanı
Genişlik: 138 mm