OEM: 912246, 9230067, 9230067K, VKBA6846
GTIN/EAN: 4014870031251
Ücretsiz kargo
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Genişlik: 68,40 mm
İç çap: 30,00 mm
Dış çap: 151,70 mm