OEM: 977300M000, 977301E000, 977301E100
GTIN/EAN: 8680716622905
Teslim süresi: 24 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Yükseklik: 130 mm
Genişlik: 525 mm
Uzunluk: 370 mm
Ø: 300 mm
Gerilim: 12 V
Nominal güç: 120 W