OEM: 04C129620A
GTIN/EAN: 4054224037997
Teslim süresi: 24 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
E1333L / LX4246
Ürün Özellikleri
Genişlik: 217,5 mm
Filtre tipi: Filtre elemanı
Yükseklik: 28,7 mm
Uzunluk: 260,8 mm
OE-No. için: 04C 129 620 A