OEM: WHT001964A
GTIN/EAN: 4054224039342
Teslim süresi: 24 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Minimum sipariş 20 adettir
(M14 X 1,5 MM)(ADET FIYAT)
Ürün Özellikleri
SW: 19
Dış çap: 27,6 mm
Uzunluk: 66 mm
OE-No. için: WHT 001 964 A
Ağırlık: 0,115 kg
Cıvata başı profili: Dıştan altıgen
DIN EN 74361: Küresel fatura A/G
Malzeme: Çelik
Montaj yeri: Arka aks
Montaj yeri: Ön aks
Üst yüzey tipi: Çinko lamel kaplamalı
Dişli uzunluğu: 29 mm
Dış dişli: M14 x 1,5 mm
Kafa altı cıvata uzunluğu: 51 mm