OEM: WHT001964A
GTIN/EAN: 4054224039359
Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
30 10 3934 (M14 x 1,5 mm) (ADET FIYAT)
Ürün Özellikleri
Montaj yeri: Ön aks
Dış çap: 27,6 mm
Üst yüzey tipi: Çinko lamel kaplamalı
Servis bilgisini dikkate alın
OE-No. için: WHT 001 964 A
Malzeme: Çelik
Dış dişli: M14 x 1,5 mm
Kafa altı cıvata uzunluğu: 51 mm
Cıvata başı profili: Dıştan altıgen
Ağırlık: 0,115 kg
Kalite/Derece: 10.9
DIN EN 74361: Küresel fatura A/G
SW: 19
Uzunluk: 66 mm
Dişli uzunluğu: 29 mm