OEM: A4478300000
GTIN/EAN: 4054224058152
Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Açıklama: Febi Bilstein 105815 Polen Filitresi Vıto W447 14 V-Class W447 14 Sprınter 18, OEM: A4478300000. MERCEDES MARCO POLO , SPRINTER 3,5-t , SPRINTER 3-t , SPRINTER 4-t , SPRINTER 5-t , VITO , V-SERISI modellerine uygundur. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
Ürün Özellikleri
Uzunluk: 300 mm
Filtre tipi: Polen filtresi
Genişlik: 214 mm
Ağırlık: 0,092 kg
Filtre tipi: Filtre elemanı
Yükseklik: 35 mm