OEM: 4F0127401F
GTIN/EAN: 4054224089705
Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
KL658 / H332WK
Ürün Özellikleri
Ağırlık: 0,240 kg
Uzunluk: 249 mm
Yükseklik: 55 mm
Filtre tipi: Boru filtresi
Genişlik: 55 mm
Boru-Ø: 9,2 mm
OE-No. için: 4F0 127 401 F