OEM: 6K903133AC, 6L903133F
GTIN/EAN: 4054224720547
Ücretsiz kargo
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
İşletme türü: Otomatik
Genişlik: 96 mm
Genişlik: 24 mm
Ağırlık: 0,444 kg
OE-No. için: 06L 903 133 F
Malzeme: Alüminyum
Dış çap: 60 mm