OEM: A1684210112
GTIN/EAN: 4027816177333
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Jant: 5 Delik
Fren diski türü: Dolu
Montaj yeri: Ön aks
Delik çemberi-Ø: 112 mm
Üst yüzey tipi: Kaplamalı
Ağırlık: 3,788 kg
Merkezleme çapı: 67 mm
Dış çap: 260 mm
Fren diski kalınlığı: 12 mm
Tespit borularının sayısı: 1
Kalınlık: 40,5 mm
Asgari kalınlık: 10 mm