GTIN/EAN: 4027816229087
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
DDF1190 / DF4126 (QUATTRO)
Ürün Özellikleri
Üst yüzey tipi: Kaplamalı
Delik çemberi-Ø: 112 mm
OE-No. için: 4B0 615 601 A
Jant: 5 Delik
Asgari kalınlık: 8 mm
Fren diski kalınlığı: 10 mm
Kalınlık: 54,1 mm
Dış çap: 255 mm
Fren diski türü: Dolu
Ağırlık: 3,580 kg
Merkezleme çapı: 68 mm
Servis bilgisini dikkate alın
Montaj yeri: Arka aks
Orijinal Parça Üreticisi Bilgileri (OEMs)
Alternatif Ürünler
AP: 14818V, 14863, 14863V