OEM: A6394230112
GTIN/EAN: 4027816240778
Teslim süresi: 24 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Minimum sipariş 2 adettir
Ürün Özellikleri
Fren diski türü: Dolu
Montaj yeri: Arka aks
Delik çemberi-Ø: 112 mm
Tespit borularının sayısı: 1
Jant: 5 Delik
Üst yüzey tipi: Kaplamalı
Merkezleme çapı: 67 mm
Dış çap: 296 mm
Fren diski kalınlığı: 10 mm
Ağırlık: 4,742 kg
Asgari kalınlık: 8 mm
Kalınlık: 57,6 mm
Orijinal Parça Üreticisi Bilgileri (OEMs)
Alternatif Ürünler
AP: 14835, 14835V