OEM: A2114211212
GTIN/EAN: 4027816247210
Teslim süresi: 24 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Minimum sipariş 2 adettir
Ürün Özellikleri
Montaj yeri: Ön aks
Fren diski kalınlığı: 30 mm
Delik çemberi-Ø: 112 mm
Üst yüzey tipi: Kaplamalı
Asgari kalınlık: 27 mm
Kalınlık: 48 mm
Ağırlık: 9,452 kg
Merkezleme çapı: 67 mm
Jant: 5 Delik
Dış çap: 303 mm