OEM: 4883060G00000
GTIN/EAN: 4027816280552
Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Montaj yeri: Ön aksın solu
Dış dişli: M14 x 1,5 mm
İlave parça: kontra somunlu
Montaj yeri: Ön aksın sağı
Uzunluk: 306 mm
Ağırlık: 0,57 kg
Dış dişli: M12 x 1,25 mm