OEM: A1704100081
GTIN/EAN: 4027816309260
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: YAKINDA STOKLARDA !
Ürün Özellikleri
Uzunluk: 145 mm
İlave parça 2: Bilya yatağı ile
Genişlik: 49 mm
Kalınlık: 100 mm