OEM: 4E0827551A
GTIN/EAN: 4027816316787
Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
OE-No. için: 4E0 827 551 A
Strok: 152 mm
Montaj yeri: Her iki taraftan
Piston kolunun çapı: 8 mm
Ağırlık: 0,174 kg
İtme kuvveti: 300 N
Uzunluk: 408 mm
Gövde çapı: 20 mm