OEM: 2H0407182A
GTIN/EAN: 4027816364580
Teslim süresi: 24 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Minimum sipariş 2 adettir
Ürün Özellikleri
Montaj yeri: Ön aksın solu
Yataklama türü: Lastik metal yatağı
Malzeme: Lastik/Metal
Montaj yeri: Ön aksın sağı
İç çap: 14,4 mm
OE-No. için: 2H0 407 182 A
Kalınlık: 64,5 mm
Dış çap: 60 mm