OEM: 06E115562
GTIN/EAN: 4027816384052
Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
E32HD184
Ürün Özellikleri
İlave parça 2: Halka tip conta ile
Ağırlık: 0,068 kg
OE-No. için: 06E 115 562 C
Dış çap: 65 mm
İç çap: 31,5 mm
Filtre tipi: Filtre elemanı
Conta iç çapı: 71 mm
Yükseklik: 155 mm
Conta dış çapı: 75 mm